Всі товари бренду Daeng Gi Meo Ri

Корейська марка Daeng Gi Meo Ri є експертом у виробництві натуральної косметики для догляду за волоссям, шкірою обличчя і тілом. В асортименті товарів ви знайдете все, що необхідно для підтримки і примноження природної краси. Всі засоби виготовлені на основі натуральних компонентів, активні рослинні речовини 40 видів застосовуються у виробництві товарів. Рецепти молодості, якими користувалися ще стародавні красуні, вченим вдається вміло модифікувати і з'єднувати з новітніми технічними досягненнями, що дозволяє створювати товари найвищої якості.


Регулярне застосування засобів від Daeng Gi Meo Ri допоможе вам позбавитися від різних естетичних проблем та попередить їх появу. Краса і молодість будуть супроводжувати вас довгі роки, оскільки натуральні компоненти косметики пробуджують «пам'ять» клітин і сприяють природній регенерації.


В якості головної активнодіючої речовини вчені вибрали екстракт корейського женьшеню. Цей компонент надає благотворний вплив на волосся і шкіру, живить, зволожує і відновлює пошкоджені структури, запускає природні механізми регенерації і підвищує захисні функції. В якості допоміжних біологічно активних інгредієнтів виступають 40 цілющих трав зі Східної Азії, які з давніх років використовувалися для продовження і збереження краси. Косметика Daeng Gi Meo Ri відрізняється високою ефективністю і повною безпекою для здоров'я, тому її можна застосовувати тривалий час без найменших побоювань за здоров'я.


Натуральна корейська косметика користується популярністю серед споживачів у багатьох країнах світу, оскільки вона має високу дієвістю. В асортименті компанії Daeng Gi Meo Ri ви знайдете всі препарати, які необхідні для збереження молодості волосся, шкіри обличчя і тіла.


Засоби дуже зручно застосовувати в домашніх умовах, що допоможе вам насолоджуватися не тільки отриманим ефектом, але і процедурами догляду. Товари високої якості подарують вам дбайливу і дієву турботу, вони допоможуть відчути на собі всю силу цілющих природних речовин і на довгі роки зберегти красу.

×

Додаємо кислоти в осінній догляд з брендом Cos De BAHA ! За покупками!