Всі товари бренду Ellips

У 1999 році була заснована компанія PT. Kino Indonesia, Tbk, яка починалася з одного заводу і 58 співробітників. Сьогодні ж вона є однією з найбільших в Індонезії і має власні бренди. Один з них - Ellips, що спеціалізується на засобах для інтенсивного догляду за волоссям. Мільйони жінок по всьому світу вже купили і випробували на собі чудодійні властивості високоефективної продукції. Але розробники не збираються сповільнювати темпи, постійно розвиваються і удосконалюються, адже вони обожнюють інновації.


Творці бренду Ellips впевнені, що здорове, блискуче, м'яке і шовковисте волосся - одна з обов'язкових складових привабливого жіночого образу. Оскільки при створенні зачісок досить часто йдуть в хід агресивні засоби і термо-прилади, поступово локони втрачають красу і блиск. З унікальними капсулами і масками можна відновити їх і змінити на краще. Формула кожного засобу розробляється для вирішення проблем, з якими найчастіше зустрічаються дівчата, особливо мешканки великих міст.


При розробці формул враховуються:


  • властивості волосся різних типів;

  • потреби пасом, які постраждали в результаті агресивного зовнішнього впливу або по внутрішнім біологічним причинам;

  • новітні рішення в косметичній і фармацевтичній сферах;

  • відгуки та побажання клієнтів;

  • можливості споживачів.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші локони красиво переливалися на світлі, були слухняними і сильними, спробуйте доглянути за ними за допомогою продукції від Ellips. Для цього достатньо вибрати, в залежності від особистих потреб, потрібний засіб і оформити замовлення.

×

Гасло бренду Dr.Ceuracle «Лікування шкіри, Догляд за красою»!