Всі товари бренду Missha

Корейські марки косметики вириваються вперед. Яскравий приклад тому - компанія Missha. Вона народилася в 2000 році. Його творці вірили в те, що якісна продукція необов'язково повинна бути дорогою. Вони спробували створити такий товар - і у них вийшло! Сьогодні Missha відома далеко за межами Кореї. Її косметичні засоби користуються популярністю і в нашій країні.


Суть продукції Missha в її змісті та ефективності, а ніяк не в упаковці. Ця філософія дозволила розбити міф про те, що для косметичного товару важливо те, як він виглядає. На зорі роботи компанії був створений інтернет магазин, який правильно позиціонував товар, саме тому він припав людям до душі. У той же час упаковка косметичних засобів досить проста. Це дозволяє здешевити їх собівартість. Ще одна запорука успіху - багатющий асортимент. 600 найменувань товарів по догляду за тілом, обличчям, волоссям, парфуми, декоративна косметика - це все досягнення бренду Missha.


Свій перший магазин компанія відкрила в Сіднеї. А сьогодні бренд має велику роздрібну мережу - майже 300 точок по всьому світу. Продукцію Missha можна купити в Сполучених штатах Америки, Китаї, Японії, України. Уже в 2009 році її продажі досягли шести мільйонів доларів. Незважаючи на прийнятну ціну, вся продукція бренду має високу якість. Вона виготовляється на основі натуральних екологічних компонентів. Кваліфіковані фахівці і новітнє обладнання - ось на чому тримається успіх Missha. Завдяки цьому компанія отримала визнання на світовому ринку.


І бренд не зупиняється на цьому. Щорічно керівники Missha вкладають в дослідження додаткові кошти. Це дозволяє їм залишатися на гребені успіху і радувати клієнтів все новими і новими ефективними розробками. Велику роль в роботі бренду грає зворотний зв'язок. Відгуки покупців дозволяють косметологів розвивати свою продуктову лінійку. Кожен зможе вибрати серед її різноманітності те, що найкраще підійде саме йому.

×

Ваш ідеальний подарунок до Свят ! Поспішай порадувати свої рідних та близьких !