|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Cuskin Vitamin U Oil To Foam Cleanser Очищувальна гідрофільна олія-пінка 250 мл
Універсальне очищення для всіх типів шкіри. Усі переваги двоетапного очищення в одному флаконі.
Делікатний очищуючий засіб 2 в 1 з ніжною текстурою гідрофільної олії, яка перетворюється у м’яку піну при контакті з водою, не порушуючи природний баланс шкіри.
Чудово підходить для чутливої шкіри, яка схильна до підвищеної подразливості від зайвого механічного тертя. Глибоко очищує пори, розчиняє макіяж, шкірний жир, сонцезахисний крем та будь-які забруднення. Не викликає сухості, стягнутості та неприємних відчуттів після очищення.
До складу формули входить Вітамін U, що чудово зволожує та пом’якшує, а також саліцилова кислота з протизапальною дією для боротьби з висипаннями.
Активні компоненти:
- Вітамін U (Methylmethionine) гордість бренду, вчені CUSKIN відкрили користь вітаміну U для шкіри та отримали патент. Вітаміноподібна сполука, унікальне джерело амінокислот, що має яскраві загоювальні властивості, покращує обмін речовин, знімає запалення і стимулює регенерацію тканин.
- Екстракт кори білої верби (Salix Alba, White Willow Bark Extract ) є рослинним джерелом саліцилової кислоти. Кератолітик, ефективно бореться з чорними точками, вуграми та комедонами, сприяє звуженню розширених пор, вирівнює тон та рельєф шкіри.
- Олія Жожоба (Simmondsia Chinensis Jojoba Seed Oil) рослинна олія, яка є багатим джерелом безлічі жирних кислот, виконує функції: зволоження, заспокоєння та пом`якшення. Схожа на ліпідний шар шкіри, тому підходить, як для сухої шкіри, так і для тих, у кого жирна шкіра, схильна до закупорювання пор і висипань.
Спосіб застосування:
Спочатку засіб наноситься руками на суху шкіру обличчя масажними рухами протягом 1хв. Після додавання декількох крапель води – помасажуйте, щоб створити піну та змийте залишки забруднень теплою водою.
Склад:
Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Coco-Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Butylen Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Methylmethionine, Tromethamine, Citric Acid, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer
