Наша історія

Історія нашого магазину почалася 12 років тому, але це не справжній початок. Все почалося ще давним-давно, коли маленька дівчинка розповідала всім про Єдинорогів, вона вірила в них і переконувала всіх в їхнє існування. Коли виросла, в її серці залишилася віра в дива та магію. Назвемо цю дівчинку Vi.

Як і всі підлітки Vi спостерігала за закордонними блогерами; їй так хотілося мати змогу купувати, тестувати і вибирати б’юті продукти, робити розпаковки, з яких відчувати всі ці запахи, чути як шелестить папір, розкидати блискітки.

«Відійти» від мрії

Vi пробувала забути про косметику, яка її магічно манила, навіть пішла навчатися на журналіста, але їй не вдалося змінити себе. У 22 роки дівчина позичила 5000 тисяч гривень і відкрила маленький острівок в 2кв.м з б’юті засобами. Через рік у Vi вже був магазин та острівок, через 2 роки разом у Vintage вже працювало 6 дівчаток, які також вірили в магію та дива, які обожнювали косметику та догляд.

Перші кроки

Після створеного одного рожевого магазину, наша команда почала збільшуватись, і завдяки дружбі та вірі в спільну мету, ми вже не просто магазинчик з корейською косметикою,а мережа мультибрендових магазинів, яку всі знають і люблять. На даний момент у нас вже 6 рожевих магазини, 21 б’ютіголіків в команді. Нас цінують у всіх Чернівцях, але ми на цьому не зупиняємось і переходимо на всеукраїнський ринок, щоб кожна дівчинка відчула магію Vintage.

У наших магазинах завжди присутній дух магії, дівоча дружба, ну і звичайно ж зможеш знайти всі найкращі б’юті новинки та визнані світові бренди. Дівчатка консультанти не тільки дарують відчуття довіри та дружби, а й є професіоналами своєї справи, адже проходять курси, семінари з косметології та візажу, для того щоб ставати для тебе найкращими. Кожна з наших дівчат вірить у магію, і готова до саморозвитку та росту.

На нашому сайті представлені товари, які є на всіх наших магазинах і навіть більше. Для нас тепер немає кордонів, всі найкращі товари у Vintage. Ми розширюємо свій асортимент, для того,щоб ти змогла здійснити свою мрію та знайти свій улюблений бренд. На сьогодні ми пропонуємо більше ніж 150 брендів, в нас тільки перевірені товари та всі найкращі б’юті новинки.

Крім того, у Vi є команда таких ж б’ютіголіків та друг Єдиноріжка, тому тепер нас не зупинити. А тобі варто замовити свої улюблені засоби на нашому сайті і ти також відчуєш магію Vintage!


×

Needly - чисті та прості формули для здорової шкіри